A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Emra is a very famous recording studio. Në vitin 2013, Produksioni Emra & Produksioni Lyra publikojnë albumin "Top Emra Dhe Lyra". Në vitin 2013, Produksioni Emra publikon albumin "O Zot Faleminderit"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

MProduction

Fronmedia

Exe

Entermedia

EMF Creative

Bleri Production

Asha

5 Stars

Zico Company

Produksioni Yjet


Tags: Emra, Emra Com

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018