A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Enca - Kjo Vere


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  40

29/08/2012

2012-08-29T21:32:39

Ti e di mire kjo vere eshte per ne
I mbylle syte te dua me the
Rri dhe pak,rri dhe pak,rri dhe pak
Se kjo eshte nata e duhur

Vera sa filloi
Edhe ti me mua je
Cdo dite po ndryshoj
Rrahje zemre qe me jep
S'dihet si do shkoje
Por une te premtoj do jem
E jotja pergjithmone
Se e meriton vertet

Ti e di mire kjo vere eshte per ne
I mbylle syte te dua me the
Rri dhe pak,rri dhe pak,rri dhe pak
Se kjo eshte nata e duhur

Jashte akoma eshte
Temperatura mbi 40
Mendjen ke tek une
dhe te gjithe mendjen tek ne
Sa here me shikon
Duket se me perkedhel
Tani po kuptoj
Se per mua je vertete


Lyrics submited by  anniehoxha
more...
lyrics.al © 2007 - 2018