A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Endri Free Mc

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Endri Free Mc is a singer of Pop, Modern Traditional & Southern Albania Traditional music. Më datë 14 Tetor 2016, Endri Free Mc publikon videoklipin "Ku Jemi Ne". Më datë 11 Mars 2017, Endri Free Mc publikon videoklipin "Te Veje Si Te Veje". Në Dhjetor 2017, Steko merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Ja Nisim", në bashkëpunim me Endri Free Mc. Më datë 10 Shkurt 2018, Endri Free Mc publikon videoklipin "I Bekuar". Muzika e këngës u punua nga Endri Free Mc, Vani Rushiti, teksti u shkrua nga vetë Endri Free Mc, ndërsa për orke...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Leobaj

Fatlind Duraku

DNP Lugina

Klajdi Salla

Blendi Kastrati

Olti Shaqiri

Drin Kadriu

Dori Zana

Leon

Ergyl Ahmeti


Tags: Endri Free Mc

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018