A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Endri Free Mc
Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  4

Endri Free Mc is a singer. Më datë 14 Tetor 2016, Endri Free Mc publikon videoklipin "Ku Jemi Ne".

Më datë 11 Mars 2017, Endri Free Mc publikon videoklipin "Te Veje Si Te Veje".

Në Dhjetor 2017, Steko merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Ja Nisim", në bashkëpunim me Endri Free Mc.

Më datë 10 Shkurt 2018, Endri Free Mc publikon videoklipin "I Bekuar". Muzika e këngës u punua nga Endri Free Mc, Vani Rushiti, teksti u shkrua nga vetë Endri Free Mc, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vin Veli, Vani Rushiti.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018