A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Endri Free Mc - Te Veje Si Te Veje


Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/03/2017

2017-03-11T17:00:00

te vej si te vej zemren sta kursej

rruges kur kalon
ndjenjat sec mi zgjon
vdeksha per ty sot
se spo duroj dot

rruges kur kalon
ndjenjat sec mi zgjon
vdeksha per ty sot
se spo duroj dot ( se spo duroj dot)

te vej si te vej
une ty do te pres
zemren sta kursej
dhe sikur te vdes

kur ne sy te pashe
shpirtin tek ti lashe
trendafil me ler
te te puth nje here

kur ne sy te pashe
shpirtin tek ti lashe
trendafil me ler
te te puth nje here ( te te puth nje here)

te vej si te vej
une ty do te pres
zemren sta kursej
dhe sikur te vdes

te vej si te vej
une ty do te pres
zemren sta kursej
dhe sikur te vdes

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018