A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Endri Free Mc - Te Veje Si Te Veje


Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  1

11/03/2017

2017-03-11T17:00:00

te vej si te vej zemren sta kursej

rruges kur kalon
ndjenjat sec mi zgjon
vdeksha per ty sot
se spo duroj dot

rruges kur kalon
ndjenjat sec mi zgjon
vdeksha per ty sot
se spo duroj dot ( se spo duroj dot)

te vej si te vej
une ty do te pres
zemren sta kursej
dhe sikur te vdes

kur ne sy te pashe
shpirtin tek ti lashe
trendafil me ler
te te puth nje here

kur ne sy te pashe
shpirtin tek ti lashe
trendafil me ler
te te puth nje here ( te te puth nje here)

te vej si te vej
une ty do te pres
zemren sta kursej
dhe sikur te vdes

te vej si te vej
une ty do te pres
zemren sta kursej
dhe sikur te vdes

lyrics.al © 2007 - 2018