A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Endrit Elshani (Endri)

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  1402
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Endrit Elshani (Endri) is a very famous singer of Pop music. Endrit Elshani është një këngëtar i ri dhe kënga e tij e parë "Na dy" ishte shumë e suksesshme. Tani të gjithë e njohin dhe e pëlqejnë dhe e konsiderojnë si Justin Bieber shqiptar, një idhull për të gjithë adoleshentët. Edhe Endri ka një stil të veçantë dhe arriti të sigurojë shumë fansa falë talentit të tij. Endri është nën menaxhimin e Mehmet Elshanit, menaxheri po ashtu i të gjithë artistëve të OnRecords. I pyetur nga teksteshqip.com për kë...

>> Full biography >>


On Records

(Current label)

Twitter

Account

Facebook

Profile

Facebook

Fanpage

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Butrint Imeri

Mozzik

Mentor Xhemali

Florian Beqiri

Korab Shaqiri

Sergio

BimBimma

Gena

Young Zerka

Seldi Qalliu


Tags: Endrit Elshani, Endri

Endrit Elshani (Endri) in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018