A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Endrit Elshani (Endri)

Tags: Endrit Elshani, Endri

Residence:        Age: 18   Zodiac sign: Peshorja  
Endrit Elshani (Endri) is a very famous singer of Pop music. Endrit Elshani është një këngëtar i ri dhe kënga e tij e parë "Na dy" ishte shumë e suksesshme. Tani të gjithë e njohin dhe e pëlqejnë dhe e konsiderojnë si Justin Bieber shqiptar, një idhull për të gjithë adoleshentët. Edhe Endri ka një stil të veçantë dhe arriti të sigurojë shumë fansa falë talentit të tij. Endri është nën menaxhimin e Mehmet Elshanit, menaxheri po ashtu i të gjithë artistëve të OnRecords. I pyetur nga teksteshqip.com për kë...

>> Full biography >>


  • Find Endrit Elshani (Endri) on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  1289

Endrit Elshani (Endri) in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018