A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Endri - Baby Falma


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  143

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/06/2016

2016-06-15T16:00:27

Song from the album:

"Best Of"


Baby Falma,
Baby Falma,
Baby Falma ..

X4
Edi Qe M'don,
Edi Qe M'don
Edi Qe M'don,
Baby Falma ...

Du Me Dit K
u Je Tani,
Ti Je Deti Un Jam Zalli
Qysh Me Ta Ni Un Zanin
Kom Gabu Ama Falmii
Nuk Pe Maj Mrena
Pe Qes Jasht
Kam Nevoj Edhe Per 1 Rast
Sun Pe Maj Mrena
Pe Qes Jasht Ama Ama Edhe 1 Rast
Gabimi O I Jemi
Une Kom Ndryshu
Ama Jo Emri
Fajet Mu Lemi
Mos I Ngo Qa Folin
Lloj lloj Seni
Venin Ton Sun E Nxojn
Dashnin Ton Sun E Rrxojn
Venin Ton Sun E Nxojnn ..


X4
Baby Falma,
Edi Qe M'don,
Edi Qe M'don
Edi Qe M'don ..

X3 Baby Falma

Asaj I Folin
Ato E Lodhin
Sdojn Me Pa Mo
Me Mu, Me Mu
Edi Qa Ndodhi
Edi Qa Ndodhi
Edi Kush T'foli
Keq Per Mu, Per Mu

X4
Baby Falma,
Edi Qe M'don,
Edi Qe M'don
Edi Qe M'don ..

X3 Baby Falma


Lyrics submited by Albina LuKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018