A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Endri - Nora


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  259

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/02/2017

2017-02-18T17:00:09

Song from the album:

"Best Of"


REF:
Qysh mujte mu largu
largu...
Qysh mujte mu largu
largu...

E prej dores shpejt m'ke dal
m'ke dal
E prej dores shpejt m'ke dal
m'ke dal

Spo foli un po fol plaga
ksaj here t'thirri thik
se shpirtin ma therre
tpakten kur tem sheh jepem qehre
sa keq po nihna kur po tsho nkerre

kshtu qe xhanem tkom dasht tamon
mos thuj harrom sjan kujtime qe
fshihen me harrëm, dyt u kallem
asnjani tjetrit nuk ja falem ok

M'ke thon nuk tlo vet
t'kom dhon dashni e jo lek
dashnie e vertet m'ka lshu
kemerr um ka rrejt

un jam endri ajo mdjegi
pom dhem shpirti
amo pe maj mrena
um ke majt mu tum thon rrena
e tash shum e ron gjendja

REF:
Qysh mujte mu largu
largu...
Qysh mujte mu largu
largu...

E prej dores shpejt m'ke dal
m'ke dal
E prej dores shpejt m'ke dal
m'ke dal

Ej Nora Nora prej se tnjo
mu ka nal ora
a je tu ma bo per inati
kallxom ku o forja se
ej nora nora prej se tnjo
mu ka nal ora
a je tu ma bo per inati
kallxom ku o forja se

jom tu lujt mas teje
na ka majt 1 pej i holl
amo ti e preve
du me dit qysh u ndjeve
kur ma kape zemren
edhe per toke ma theve

Un jam Endri ajo mdjegi
pom dhem shpirti
amo pe maj mrena
um ke majt mu tum thon rrena
e tash shum e ron gjendja
Se hala un e maj mrena

T'lutna mos u bo nervoz me mu
T'lutna mos u bo nervoz me mu
T'lutna mos u bo nervoz me mu

Qysh mujte mu largu
Largu...
Qysh mujte mu largu
Largu...

E prej dores shpejt m'ke dal
M'ke dal
E prej dores shpejt m'ke dal
M'ke dal


Lyrics submited by Mela.Te-Cards (2)

U krijua nga sergi 2018-06-15 11:22:49
M'ke thon nuk tlo vet
t'kom dhon dashni e jo lek
dashnie e vertet m'ka lshu
kemerr um ka rrejt
2018-03-31 13:49:07
kshtu qe xhanem tkom dasht tamon
mos thuj harrom sjan kujtime qe
fshihen me harrëm,dyt u kallem
asnjani tjetrit nuk ja falem ok

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018