A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eni Koçi

Tags: Eni Koçi, Greta Koçi, Enny Koci, Eni Koci

Origin: Berat    Residence:        Age: 21   Zodiac sign: Gaforrja  
Eni Koçi is a very famous singer and songwriter in pop music. Kengen e ka filluar ne moshen 7 vjecare dhe dha rezultatet e para qe ne moshen 10 vjec nga ku fitoi çmimin e dyte ne Festivalin Kombetar per Femije me kengen "Dhoma me Lodra". Ne Nentor te vitit 2008, realizon kengen e saj te dyte "Shprese kerkon nga ti" qe u realizua dhe si vidioklip. Kjo kenge dhe vidioklipi i saj pati nje sukses te jashtezakonshem ne tregun Muzikor Shqiptar. Ne Mars 2009, realizon kengen e saj te trete, por kete rradhe n...

>> Full biography >>


  • Find Eni Koçi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  463

Eni Koçi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018