A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eni Koçi

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  477
  • Origin:
  • Berat 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Eni Koçi is a very famous singer and songwriter of Pop music. Kengen e ka filluar ne moshen 7 vjecare dhe dha rezultatet e para qe ne moshen 10 vjec nga ku fitoi çmimin e dyte ne Festivalin Kombetar per Femije me kengen "Dhoma me Lodra". Ne Nentor te vitit 2008, realizon kengen e saj te dyte "Shprese kerkon nga ti" qe u realizua dhe si vidioklip. Kjo kenge dhe vidioklipi i saj pati nje sukses te jashtezakonshem ne tregun Muzikor Shqiptar. Ne Mars 2009, realizon kengen e saj te trete, por kete rradhe n...

>> Full biography >>


Greta Koçi

(Her sister)

Twitter

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

Official

Webiste

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Luana Vjollca

Bleona Qereti

Aurela Gaçe

Samanta Karavella

Greta Koçi

Soni Malaj

Miriam Cani

Silva Gunbardhi

Selma Bekteshi

Ronela Hajati


Tags: Eni Koçi, Greta Koçi, Enny Koci, Eni Koci

Eni Koçi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018