A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enis Bytyqi

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  540
  • Origin:
  •  
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Enis Bytyqi is a popular singer and songwriter of Pop & Modern Traditional music. Enis Bytyqi nga nje familje nga Ferizaj. I suksesshem ne fushen e muzikes. Nje djale edhe pse ne nje moshe te re pervec muzikes ka hobi dhe profesione te tjera. Më datë 30 Korrik 2010, Enis Bytyqi publikon videoklipin "Sundon Amori". Në vitin 2011, Enis Bytyqi publikon albumin "A Thu Jam I Keq". Më datë 22 Qershor 2014, Enis Bytyqi publikon videoklipin "Te Mos Dashuroja Kurre". Muzika e këngës u punua nga Vullnet Ibraimi, teksti u shkrua...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Korab Jetishi

Astrit Mulaj

Lok Komoni

Durim Malaj

Jokker

Hala Osmanollaj

Patriot Deliu

Shkelqim Mavraj

Vegim Furra

Readi


Tags: Enis Bytyqi

Enis Bytyqi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018