A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Enis BytyqiTags: Enis Bytyqi
  Age: 26   Zodiac sign: Peshqit  
Enis Bytyqi is a popular singer and songwriter in pop & traditional music. Enis Bytyqi nga nje familje nga Ferizaj. I suksesshem ne fushen e muzikes. Nje djale edhe pse ne nje moshe te re pervec muzikes ka hobi dhe profesione te tjera. Kenga me e suksesshme e tij eshte "Ani ani", e cila ka bere klikime te shumta.... >> Full biography >>
  • Find Enis Bytyqi on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.3 / Votes cast:  330 :: Jena ::  
 :: Sillesh ::  
 :: A Kam Une Faj ::  
 :: Ani Ani ::  
 :: A Thu Jam I Keq ::  
 :: Zemer Tjeter ::  
 :: Te Mos Dashuroja Kurre ::  
 :: O Shpirt O Xhan ::  
 :: Qikat Shkojn E Vin ::  
 :: Sundon Amori ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote