A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Enis Bytyqi - A Thu Jam I Keq


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  45

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Song from the album:

"A Thu Jam I Keq"


Dashnia nuk ka lezet kur nuk kemi muhabet, po e ndjej se ke fillu nga un me u ftoh krejt.Dashnia nuk po na shkon, syri jot po te tregon. Thuaje zemer sa nuk u ba voneee.

Me mungon kur nuk flet ti asnje fjale, me shqetson ti kur nuk do me dal.

2x ref: A thu jam i keq a thu deshirat sti kam plotsu, a thu dot te mbetsh ti nmendje nmeshkuj te huj

Dashnia nuk shkon me zor ma mire po i themi boll, se sa shum ti ke ndryshu ma mire thuj ste du.

Dashnia nuk po na shkon, syri jot po te tregon. Thuaje zemer sa nuk u ba voneee.

2x ref: A thu jam i keq a thu deshirat sti kam plotsu, a thu dot te mbetsh ti nmendje nmeshkuj te huj

Me mungon kur nuk flet ti asnje fjale, me shqetson ti kur nuk do me dal.

3x ref: A thu jam i keq a thu deshirat sti kam plotsu, a thu dot te mbetsh ti nmendje nmeshkuj te huj


Lyrics submited by Nerxhivanja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018