A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Mall


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  168

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/03/2017

2017-03-26T16:29:502x
Sa vite kan kaluar
Sot nuk jemi bashk
A e din sa tkam dashur
Pyte ke tha pash
U pajtove qe mharrove
Ndjenjat per mu i largove
U pajtove qe mharrove
Prap ne shpirt te mbaj

2x
Lejom me u plak me ty
Me u bo njo na dy
Un po du met pas ty temen
E spo du met pas veq femen

2x
Po tsho si hije po mo nuk je
Nuk ka mo sot se qysh u kon dje
Un hala i vjetri
A e din se sa kam mall

2x
Sa vite kan kaluar
Sot nuk jemi bashk
A e din sa te kam dashur
Pyte ke tha pash
U pajtove qe mharrove
Ndjenjat per mu i largove
U pajtove qe mharrove
Prap ne shpirt te mbaj

Skam faj
Skam faj
Je kon e vetmja per mu
Une vet tkom lazdru
E tash mke harru
Kam dasht
Met pas
E ti vet mke lendu
edhe vet je largu
Ti je largu

Sa vite kan kaluar
Sot nuk jemi bashk
A e din sa tkam dashur
Pyte ke tha pash
U pajtove qe mharrove
Ndjenjat per mu i largove
U pajtove qe mharrove
Prap ne shpirt te mbaj


Lyrics submited by De-Cards (4)

2018-05-15 11:13:15
prap ne shpirt te mbaj
U krijua nga Leory 2018-05-09 23:05:40
Sa vite kane kaluar
Sot nuk jemi bashkë
U krijua nga AG" 2018-02-27 14:59:36
Skam faj
Je kon e vetmja per mu
Une vet tkom lazdru
E tash mke harru
2017-11-04 16:07:09
Sa vite kan kaluar
Sot nuk jemi bashk
A e din sa te kam dashur
Pyte ke tha pash
Ndjenjat per mu I largove
U pajtove qe mharrove

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018