A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Inati


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  67

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/10/2017

2017-10-15T18:00:00

2x
Se di a ta fali,
Krejt te ti o faji,
Lotet sun i nali,
Sa me vjen inati

Tu numru jam,
ditet qe sjem bashk tu lexu jam sms gjdo bashk,
Tu menu jam dhimbjen a me qit jasht,
ku me shku tash na dy jena msu bashk,
Mke lon me lot ne faqe, mke thon kom siperfaqe, sjena mo a u knaqe knaqe, sjena mo a u knaqe knaqe.

2x
Se di a ta fali,
Krejt te ti o faji,
Lotet sun i nali,
Sa me vjen inati

Amo zemer te ti e kom mendjen,
Ti ma ke mar zemren, veq per ty kom zemer oooh,
Pom dhemb shpirti qe mo nuk po nihmi, sa her qe po shihmi, so i njet mo filmi ooooh,
Mke lon me lot ne faqe, mke thon kom siperfaqe, sjena mo a u knaqe knaqe, sjena mo a u knaqe knaqe.

2x
Se di a ta fali,
Krejt te ti o faji,
Lotet sun i nali,
Sa me vjen inati

Ti mendon se nuk ma nin, 2x
Kurdo tjert mas teje vin, 2x

4x
Se di a ta fali,
Krejt te ti o faji,
Lotet sun i nali,
Sa me vjen inati


Lyrics submited by Semra H.e-Cards (1)

2018-06-05 21:02:22
Se di a ta fali,
Krejt te ti o faji,
Lotet sun i nali,
Sa me vjen inati

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018