A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Age:
  • 21
BIOGRAFIA: Enisa is a popular singer of Pop & R&B music. Më datë 12 Shtator 2015, Enisa publikon videoklipin "Cry Me A River". Më datë 23 Nëntor 2016, Enisa publikon videoklipin "Burn This Bridge". Muzika e këngës u punua nga vetë Enisa, teksti u shkrua nga vetë Enisa. Më datë 7 Shkurt 2018, Enisa publikon videoklipin "Reunite"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Twitter

Account

Instagram

Account

SnapChat

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besiana Tolaj

Dafina Kastrati (Gjermani)

Tayna

Melissa Magnanelli

Goldi Halili

Silvana Rusi

Donjeta Morina

Mimoza Mazreku

Sijeta Hoti

Arinda Gjoni


Tags: Enisa, Enisa Nikaj, Enisa Nikovic

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018