A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ennys - Kthehu


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/09/2009

2009-09-12T23:03:47

Reptura 1

Shpesh her m`pikon loti..kur kujtimet i kujtoj
cdo dit e me teper..jom ka vajtoj
kjo dhimbje..plag n`zemer po me len..
kthehu o shpirt..se pa ty zemra spo flen
kthehu te un..se un per ty krejt i boj
kthehu te un..se un pa ty sdi si sjetoj
i zhytur n`kujtime..rrob i lotit jom bo
syt mu kan qerru..pa ty drit mo spo sho
pse s`kthehesh te un..pse me tjetrin po vazhdon
ala jom i njejtii..qaj Enisii ala ty t`don
mundona me t`harru..po krejt osht e kot
zemra jem ty t`don..nuk t`harron dott
per ty jom tu vujt..e per ty jom tu vajtu
jo jo shpirti im..pa ty smuj me jetuu
un deri n`fund tjetes..per ty do luftoj
sa t`jem gjall..prej dores s`dot l`shoj

reff. 2x
Pse m`le n`vetmi..pse as shpejt ti shkove
pse pa m`tregu..shkove dhe m`lendove
un te deshta..dhe gjithmon do te dua
ti je yll..qe shendrit cdo nat per mua


Rappturaa 2

ska mo drit..ska mo nat per mu
st`kom mo afer..me t`tregu sa te dua
ti shkove shpejt...e m`le plag ne shpirt
plagen qe ma le..kur sdo t`sho mo kur drit
ti je yll per mu..qe naten ma ben drit..
un smuj pa ty..dhe gjithmon ka me t`prit
a thu ku gabova un..ku kom deshtuu
po ti me trathtin qe e bere..e prune vet mu larguu
ti shkove me tjetrin..e mu m`le te shkret
e harrove t`kalumen..qe tash mu po me vret
dhimbja osht e madhe...smuj me perballu
smuj me t`kshyr n`sy..smuj me ty afruu
jeten qe ma shkatrrove..si onder po m`duket
i hutum n`rrug kur dal..qa kom..m`vesin krejt shoket
po prap vazhdoj..vazhdoj tu mendu per tyy
ti je gjithqka per mu..qe smuj pa ata syy

reff 4x

Pse m`le n`vetmi..pse as shpejt ti shkove
pse pa m`tregu..shkove dhe m`lendove
un te deshta..dhe gjithmon do te dua
ti je yll..qe shendrit cdo nat per mua


Lyrics submited by EnisKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018