A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Entermedia is a very famous video production. Entermedia filloi aktivitetin e saj në 2004 si një kompani e vogël me ide të mëdha. Duke parë potencialin e tregut të muzikës dhe videove, bashkë-themeluesit dhe shokët e klasës Leutrim Blakaj & Granit Limanit kërkuan për të krijuar përvoja të reja video më profesionale që më vonë do të bëheshin më të pëlqyerat në Kosovë. Të shtyrë nga dashuria, pasioni dhe puna e madhe, Entermedia shpejt u rrit në një ekip dinamik që çuan drejt formimit të nj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Facebook

Profile

Twitter

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

MProduction

Exe

Bleri Production

Asha

5 Stars

Zico Company

Produksioni Yjet

Produksioni Ximi

Vizioni Libonia

Lyra


Tags: Entermedia

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018