A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Enver Batllava & Riza Selimi - Kamer Loshi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/09/2014

2014-09-17T09:06:38

See Also

Riza SelimiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Kamer Loshi" sung by Enver Batllava & Riza Selimi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Enver Batllava & Riza Selimi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Kamer Loshi

Nazifja...
Heu Kamer Losh ou Kamer Sejdia
Çou bre djal ka rrethu Serbia

Shqipja...
Po pisket o Kamer o Sejdia
Delni shok ore tan o shoqnia

Nazifja...
O delni shok more tan shoqnia
Bini djem se m'u vra Fazlija

Shqipja...
Naçallniki o po çon fjal e
Ti Kamer o koke budall e

Nazifja...
O aj prefeki fjal ka çu e
Kamer Loshin don me dorzu e

Shqipja...
Prej se ne o t'kem rrethu e
Me pas krah o me fluturu e

Nazifja...
O me pas krahet o me fluturu e
Prej belices s'munedesh me pshtu e

Shqipja...
Prej belices s'munesh me pshtu e
O Kamer Loshi o po çon fjal e

Nazifja...
O nuk bi n'gajle o sa t'jam gjall e
Per pa m'ra mue zjarri n'qaf e

Shqipja...
Po m'ra zjarri ani o hajmedet
O kan liuftu tre dit e tre net e

Nazifja...
O ka tri dit edhe kan luftu e
Kamer Loshi o asht vorru e

Shqipja...
Shokve t'vet na u kan kallxu e
O çonu shok ju n'munshi me pshtu e

Nazifja...
O thot Kameri une jam vorru e
Une n'mal nuk muj vi me juve

Shqipja...
Jan bo gati o shokt jan dal e
Thrret Kameri ore Murat e

Nazifja...
O merre vlla ka thon ket sahat e
Merr sahatin edhe kutin e

Shqipja...
Merr sahatin merre kutin e
Mo Kameri duhan nuk pin e

Nazifja...
O merri vlla krejt t'i kom lan e
Mo Kameri ne gjiks s'po i man e

Shqipja...
Jan bo gati o tan jan dal e
O Tan Delica o na u kall flak e

Nazifja...
O qyqe vet o n'kolib u nal e
Kur e ban o Zoti sabah e

Shqipja...
Naçallniku o po i çon fjal e
O Kamer fort koke budall e

Nazifja...
O pse po i merr o vllaznit ne qaf e
Mue tash topat o qe m'kan ardh e

Shqipja...
Po du shpin o me ta kall flak e
O kalle flak o e çitja tymin

Nazifja...
O kalle flak mor o çitja tymin
Eheu mor o sa t'jam gjall o

Sebashku...
Haj o nuk e jap o dorzimin o hej

Ismet Bexheti - Kamer Loshi

kamer losh hej kamer sejdija dil perjasht po't thrret hafija kamer loshi nder ka dale naqallnik mos kjofsha fale gjuj me topa e qitja tymin jam shqiptar joooooooo s'mteremet syni naqallnik mor kofsh o i zije plumi nball sot sa t paska hije kamer loshi o tuj ndrru jete hiq per vdekje thot se kam derte jo per vdekje thot se kam derte zullumqarin jav kam hjeke tek len dilli o preron hanaaaaa oooooooooh kamer loshooooooooo jo mor nuk ban nana o heeeeeeeeeeeej
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018