A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enxhi Nasufi

Tags: Enxhi Nasufi

Origin: Bulqize    Residence:        Age: 22   Zodiac sign: Peshorja  
Enxhi Nasufi is a popular singer in pop music. Enxhi Nasufi eshte nje vajze shume e talentuar me nje vokal perfekt. Ka marre pjese ne shume festivale kengesh. Ka marre pjese edhe ne emisionin "Fresk Fare" ku ka realizuar kolonen zanore te emmisionit me titull "Marrim fryme shqip". Me pas Enxhi zbuloi talentin ne X Factor. Aty ajo u quajt "uragan i estrades". Mentori i saj ishte Pandi Laco dhe arriti deri nje gjysem finale....

>> Full biography >>


  • Find Enxhi Nasufi on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  44

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017