A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Era Istrefi

Tags: Era Istrefi, Era, Nora Istrefi

Origin: Prishtinë      Age: 23   Zodiac sign: Gaforrja  
Era Istrefi is a very famous singer and songwriter in pop music. Ajo u be e njohur per publikun me kengen "Mani per Money" ne vitin 2013. Me pas Era Istrefi publikoi kengen "A Po Don". Me pas publikoi kengen "E Dehun dhe "13" te cilat arriten sukses te njejte. Ne vitin 2015 publikoi kengen "Njo Si To" duke arritur mbi 1 Milion shikime ne YouTube. Era Istrefi publikoi dhe kengen "Shum Pis" me Ledri Vulen e cila mori nje shume te madhe klikimesh. Ne Janar 2016 Era Istrefi publikoi edhe kengen "BonBon" qe mor...

>> Full biography >>


  • Find Era Istrefi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  978

Era Istrefi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017