A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Era Istrefi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  1124
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Era Istrefi is a very famous singer and songwriter of Pop music. Era Istrefi eshte nje vajze e thjesht nga Prishtina, e cila u rrit dhe u shkollua ne kete qytet. Era qe e vogel njihet si nje vajze ndryshe nga te tjerat dhe shpesh here ka folur edhe per tipin e saj te mbyllur. Ajo u bë e njohur për publikun me këngën e saj debutuese "Mani per Money" në vitin 2013, duke marrë mjaft kritika pozitive. Në janar 2016, Era Istrefi fitoi një vëmendje të madhe ndërkombëtare me këngën "Bonbon", duke u krahasuar edhe me ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Nora Istrefi

(Her sister)

Syzana Tahirsylaj

(Her mother)

Robert Berisha

(Her brother-in-law)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Twitter

Account

Official

Webiste

Youtube

Channel

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Argjentina Ramosaj

Adelina Berisha

Dhurata Ahmetaj

Kida

Klea Huta

Xhensila Myrtezaj

Kejsi Tola

Greta Koçi

Eni Koçi

Elhaida Dani


Tags: Era Istrefi, Era, Nora Istrefi

Era Istrefi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018