A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Era Rusi - Ti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/02/2018

2018-02-25T20:07:54


Sorry, this song lyrics is not yet available "Ti" sung by Era Rusi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Ti".


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Tracks Band - Ti

I vetmuar sonte ty po te shkruaj
jam i penduar ndaj me thuaj
te fala per ate qe bere ndaj eja rikthehu
neper cepa rrugesh vazhdoj eci i dehur

REF.:
ti si kuptove asnjehere lotet e mia
se kuptove kurre se ceshte dashuria
nuk e mendoje se un ty te doja
ti se meritoje te lendoja

Vazhdoj te vuaj dhe pse nuk ta them
nuk te thashe te dua e kjo me ngeli peng
nese ne jete do me jepej nje mundesi
do te doja shum te kthehesha tek ti

REF.:
ti si kuptove asnjehere lotet e mia
se kuptove kurre se ceshte dashuria
nuk e mendoje se un ty te doja
ti se meritoje te lendoja

Kida - Ti

U bo ni kohë që mo s'jem ka folim
Jena kon film po u ndrru roli
Kom ni që me tjetrën je tu i bo ti
Sene t'njejta që mu mi ke fol ti
S'di pse fjalve tua ju besova
Ke bo shum gabime u dëshprova
Shumë e ranë për mu çka kalova
Masi që ti ike ndryshoj bota

Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë
Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë

Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë
Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë

[Refreni x4]
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena

Fati s'ke n'dur tona
Ça ke dashtë me bo me mu
Forën tone oops e kuptova
E un që t'besova
Si shpërblim që t'dashta
Prej teje, unë se kom prit, u lëndova
Ti ke tradhtu, me tjetrën ke shku
Po e di që ty s'ta bon zemra
Ki me kujtu, ki me kujtu
Diçka qe u zhduk so mo mrena

Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë
Ke ardh pa prit
Pa prit ke ikë
Senet që vijnë shpejt
Shpejt kanë me ikë

Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë
Ti e din se sa shumë dashni kom pas
Asnji tjetër nuk tu ka dashtë

[Refreni x2]
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena

[Bridge x2]
Nuk ki me m'harru
Nuk ki me m'harru
E sheh me kohën
Besoj e ke kuptu
Besoj e ke kuptu
Kush e ndrron lojën

[Refreni x2]
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena
Shpirtin e zi e kishe pas ti
Nuk kish pas dashni
Po veç rrena

Readi - Ti

Ti sheh filma,na filmat i bajm pernime
dalim me tlyp me kllik, me formacion 4 3 3
yee yeee... kallxo ku mete breee.....

si counter strike automat b 4 3
tqoj shum nalt shum nalt, permi re....

ti mu m'njeh,per ata mos e le
ti qa bon sot qe une e kam ba dje...

BITCH
a pe din ajo thanja
qingji i mir i thith dy nana

ti n'kit rast i thith dy *
edhe kom ni po ti kana...

parja as fama ty nuk tdon asnjana
lej ti kto gjana se pe ty jan trana
sene tzeza tbardhalara lara....
qifsha jeten,Jeta xhara...

E bajm na kit qim nane deri sa tkem takat
jeta e shkurt, rruga e gat
e ti ruju se, nata s'ka ispat
mati fjalt mati fjalt...2x

ke marr zemer se e ke pa vin dieselin
po se ke pa krejt filmin veq trailerin,
lej filmat bal hajde kqyma shehrin,
ktu tvrajn ose t'therrin....

so ktu si ntv , ktu osht shum ma zi...
plus live, pa montazh pa rexhi
ku je more g po rrshet si me ski
krejt e kan ni qka tka ba ty vaki
ku je more g po rrshet si me ski
krejt e kan ni qka tka ba ty vaki...

ty spot nxihet veni ven
ti ski tru per trunin tem
ti ski bole per problem
bang bang,bang baaaang baaaaaang

tmarr tmaj peng tpodrum dajes nik
edhe n'ditet ta bi ka ni kikirik
trrehim dej sa tbjen ntlig
taj trrehim pse tka ra tlig...
mos u shit big, se tnjohim pishpirik...

E bajm na kit qim nane deri sa tkem takat
jeta e shkurt, rruga e gat
e ti ruju se, nata s'ka ispat
mati fjalt mati fjalt...2x
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018