Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Eranda Libohova

Tags: Eranda Libohova, Motrat Libohova

Origin: Tiranë    Residence:        Age: 48   Zodiac sign: Virgjeresha  
Eranda Libohova is a very famous singer in easy listening music. Eranda eshte motra e kengetares Irma Libohova. Eranda ka filluar te kendoje qe nga mosha 14 vjeçare dhe ka nje karriere prej 20 e ca vitesh ne muzike.Eshte nje kengetare shume e kendshme,shume miqesore dhe ka nje paraqitje interesante.Ajo bashkarisht me motren e saj Irmen kane bere shume duete dhe dueti motrat Libohova mori pjese ne shume festaivale dhe u bene shume te njohura per publikun.I do shume kafshet andaj ka nje qenush me emrin Tekila te...

>> Full biography >>


  • Find Eranda Libohova on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  59

Harrakate

.png" content="5" width="160" height="31">

Arvanitase

.png" content="5" width="160" height="31">

Beqare Jam Betu

.png" content="4.3" width="160" height="31">


» Add A Song »


Prinderit
Me Nga Mu
Te Ndjej (Vetem Nuk Jam)
Pa Mua
T'kam Tregu


Eranda Libohova in e-Cards:

Add an e-Card

Disqus Comments
lyrics.al © 2007 - 2017