A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eranda Libohova

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  64
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 48
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Eranda Libohova is a very famous singer of Pop, Modern Traditional & Easy Listening music. Eranda eshte motra e kengetares Irma Libohova. Eranda ka filluar te kendoje qe nga mosha 14 vjeçare dhe ka nje karriere prej 20 e ca vitesh ne muzike. Eshte nje kengetare shume e kendshme, shume miqesore dhe ka nje paraqitje interesante. Ajo bashkarisht me motren e saj Irmen kane bere shume duete dhe dueti motrat Libohova mori pjese ne shume festaivale dhe u bene shume te njohura per publikun. I do shume kafshet andaj ka nje qenush me emrin Tekil...

>> Full biography >>


Irma Libohova

(Her sister)

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Arvanitase

Beqare Jam Betu

Harrakate


» Add A Song »

Prinderit
Pa Mua
Te Ndjej (Vetem Nuk Jam)
Me Nga Mu
T'kam Tregu


Also Check:

Elvana Gjata

Xhensila Myrtezaj

Eli Fara

Artiola Toska

Bleona Qereti

Enca

Luana Vjollca

Baby G

Vaçe Zela

Aurela Gaçe


Tags: Eranda Libohova, Motrat Libohova

Eranda Libohova in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018