A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


Tema: Poezi Per Nënën

Ditlindja E Nenes

Sot eshte ditelindja jote
Festo e shtrenjeta ime
Vetem sot harroj hallet
Vetem sot,mos mendo te tjeret

Nene e dashur,e shtrenjeta ime
Te lutem nje here mendo per veten
E di se zemra jote kurr nuk u qetesua
Gjithenje loti te shoqeroj..!

Te dua oj nene,gjithnje te mendoj
Te uroj ditelindjen dhe shume shendet
Paq qetesi ne zemre,e lumturi ne jete
E shtrenjta ime gezuar qofsh e lumtur gjithnje

- Erdonit Kelmendi


- Submitted by erdoniti -

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  305

lyrics.al © 2007 - 2018