A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erduan Hiseni

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Suedi 
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Erduan Hiseni is a popular singer of Ilahi music. Më datë 19 Prill 2014, Erduan Hiseni publikon videoklipin "O Zot Une Jam I Varfur". Më datë 27 Qershor 2015, Erduan Hiseni publikon videoklipin "Lamtumirë Kosovë". Më datë 11 Maj 2016, Erduan Hiseni publikon videoklipin "Dera Xhamis". Muzika e këngës u punua nga Erduan Hiseni, Florim Buzolli, teksti u shkrua nga Suzana Fazliu. Më datë 6 Prill 2018, Erduan Hiseni & Ismet Shabani publikojnë videoklipin "Ti A Je Pishman". Muzika e këngës u ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kidda

Florian Krasniqi

Reexhi

Don Bushi

Edmir Lika

Urim Koshi

Kujtim Rexhvelaj

Adhurim Deari

Real'jay

Adriatik Asllani


Tags: Erduan Hiseni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018