A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ergys Shahu

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  74
  • Origin:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Ergys Shahu is a popular singer and songwriter of Pop music. Në Maj 2010, Ergys Shahu merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Kur Te Dua". Më datë 5 Shkurt 2011, Ergys Shahu publikon videoklipin "Jo S'e Besoj", në bashkëpunim me Egland. Në Qershor 2011, Ergys Shahu merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "E Paprekshme". Më datë 17 Prill 2012, Ergys Shahu publikon videoklipin "Mos I Beso". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koci, Artur Qerimi, teksti u shkrua nga vetë Ergys Shahu, ndërsa për orkestrimin u ku...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Luiz Ejlli

Keler Sufja

Kelly

Petrit Kola

Genti Deda

Armend Ademi

Antre

Devis Xherahu

Glaugus Furtuna

Adriano Rama


Tags: Ergys Shahu

Ergys Shahu in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018