A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eri Qerimi

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  57
BIOGRAFIA: Eri Qerimi is a popular singer of Ethno music. Më datë 27 Tetor 2014, Aurora Ndoj publikon videoklipin "Bota Jemi Une Dhe Ti", në bashkëpunim me Eri Qerimi. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi. Më datë 19 Janar 2015, Eri Qerimi publikon videoklipin "Me Ledhe". Më datë 28 Dhjetor 2015, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Rak Tak Boom", në bashkëpunim me Eri Qerimi. Më datë 5 Korrik 2016, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Champion", ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Twitter

Account

Google+

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Santi
Bala
Teke Bar
Papito
Mi Amor
Sfida
Joeli
Dikur Dikush
Me Ledhe


Related Artists:

Skender Buzoli

Mursel Murseli

Marseli

Aldi Loci

Adi Sybardhi

Emi Loca

Altin Tirona

Sulltan Hajolli

Fatmir Sula

Soni I Vogel


Tags: Eri Qerimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018