A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eriola Çuka Gusho
  • Origin:
  • Korçë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Eriola Çuka Gusho is a popular singer. Më datë 30 Prill 2016, Eriola Çuka publikon videoklipin "Me Ke çmendur Moj Korçare".

Më datë 12 Dhjetor 2016, Eriola Çuka publikon videoklipin "Kolazh Jugu".

Më datë 11 Tetor 2017, Eriola Gusho publikon videoklipin "Zjarrin Ta Shuaj". Teksti u shkrua nga Arben Duka. Videoklipi u prodhua nga Pro Video.

Më datë 6 Dhjetor 2017, Eriola Çuka publikon videoklipin "Tjeter S'dua".

Më datë 28 Dhjetor 2017, Eriola Çuka publikon videoklipin "Qaj Maro".

Më datë 28 Shkurt 2018, Eriola Çuka publikon videoklipin "Te Hidhurat Kurbete". Teksti u shkrua nga Arben Duka.

Më datë 11 Maj 2018, Eriola Gusho publikon videoklipin "Dasma Jone". Teksti u shkrua nga vetë Eriola Gusho.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018