A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erlind Zeraliu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 37
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Erlind Zeraliu is a singer. Në Nëntor 2000, Liliana Kondakçi merr pjesë në Kënga Magjike 2000 me këngën "Djalo Mos Me Duaj", në bashkëpunim me Ermal Mamaqi & Erlind Zeraliu. Në Dhjetor 2001, Erlind Zeraliu merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Prag Zgjimi". Në Dhjetor 2002, Erlind Zeraliu merr pjesë në Festivali i 41-të në RTSH me këngën "Kjo Dashuri". Në Shtator 2004, Erlind Zeraliu merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2004 me këngën "Je Vetem Ere Dhe Ender...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Edmond Cano

Mc Koqe

Bledar Barjami

Ximi

Act

Dashi

Gjebraili

Argjend Heta

Hysen Kafexhiu

Ujku I Cerrikut


Tags: Erlind Zeraliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018