A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ermal Fejzullahu

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  262
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ermal Fejzullahu is a very famous singer of Pop & Modern Traditional music. Ermal Fejzullahu është djali i këngëtarit të mirënjohur Sabri Fejzullahut. Ai ka lindur dhe jeton në Prishtinë me familjen e tij. I lindur nga një familje artdashëse dhe e rritur me muzikën si një djalosh shumë i suksesshëm dhe I dashur për publikun, Ermali nuk ka qenë ai personi i skandaleve apo skenave dashurie. I dashuruar me vajzën e ëndrrave të tij, Arianën, Ermali vendosi ti jepte fund beqarisë duke u martuar në vitin 2008 me një dasëm të m...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Sabri Fejzullahu

(His father)

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts

Per Disponimin Tuaj (2011)

Krejt Po Sillet (2009)

Ti Prit Edhe Pak (2008)

Veq Ty Nuk Te Kam (2007)

Pse Me Ike (2005)

Per Nje Dashuri (2004)


» Add A Song »

Kthema
Tavolina
Hajmali
E Shkuar, E Harruar
Hije
Oj Nafaka Jeme
Ajo
Per Nje Dashuri
Emocion
Ku Je Dashni


Translations (31)


Related Artists:

Skivi

Elinel

Lyric Master

Korab Shaqiri

Lyrical Son

Majk

Capital T

Ledri Vula

Mc Kresha

Gold AG


Tags: Ermal Fejzullahu, Ermal Fejzullau, Ermal Feizullahu, Ermali

Ermal Fejzullahu in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018