A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ermal Fejzullahu - Unë Me Bukë, Ti Me Gurë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2005

2005-11-19T00:00:00

Song from the album:

"Hit Selection"

Song from the album:

"Vjeshte Dimer '04"

Song from the album:

"Pse Me Ike"

Participating in

Nota Fest 2005


vetem per sa ngatrresa
un nuk munda më me ty
dhe ne fund humbi shpresa
nuk kam fuqiiii
ishin disa imtesira
ishin veq disa fjale kot
ike dhe më su ktheve
të pres me lot

un me buk zemër ti me gurë
un të fal e ti smë fal kurrë
un me ty kam qen shum i drejt e ti mua më ke rrejt(2x)

edhe pse ti gabove
me gjith zemër të kujtoj
ti vetën e mashtrove
tash s'flet me gojë
ishin disa imtesira
ishin veq disa fjale kot
ike dhe më su ktheve
të pres me lot


un me buk zemër ti me gurë
un të fal e ti smë fal kurrë
un me ty kam qen shum i drejt e ti
un me buk zemër ti me gurë
un të fal e ti smë fal kurrë
un me ty kam qen shum i drejt e ti mua më ke rrejt

buuuuuk


Lyrics submited by Bigbacy
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018