A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ermal Fejzullahu - Pa Mu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  35

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2016

2016-12-31T17:54:58

Participating in

Zhurma Show 2017


I vetem un sot me zemer ne duar
I mbylla syt dhe vetem mendoj
Je vetem ti njesoj si un apo ndoshta un gaboj
Sa gabime perqafime gjithmon un ty ti kam fal
E mbushe jeten time plot me premtime
Dhe ansiher un sdo ta fal

ref\
A ja vlen verteten ta pranoj
Gjdo dit un po vuaj
Si mund ta pranojm sonte te dy
Te jemi te huaj
Un pranoj me shpirt un kto qe bej edhe pse po vuaj
Por une te verteten se pranoj
Ti vetem pa mu aa

Shpesh e mendoj kur te thot te dua
A e ndjen si un njesoj
Kjo ndjenj e fort me ben te vuaj
Edhe pse un se pranoj
Sa gabime,perqafime gjithmon un ty ti kam fal
E mbushe jeten time
Plot me premtime
Dhe asniher un sdo ta fal aa

ref/
A ja vlen tverteten ta pranoj
Gjdo dit un po vuaj
Si mund ta pranojm sonte te dy
Te jemi te huaj
Un pranoj me shpirt kto qe bej
Edhe pse po vuaj
Por un te verteten se pranoj
Ti vetem pa mu aa

Sa gabime perqafime gjithmon un ty ti kam fal
E mbushe jeten time plot me premtime
Dhe asniher un sdo ta fal

ref/
A ja vlen t'verteten ta pranoj
Gjdo dit un po vuaj
Si mund ta pranojm sonte te dy
Te jemi te huaj
Un pranoj me shpirt un kto qe bej
Edhe pse po vuaj
Por un te verteten se pranoj
Ti vetem pa mu aa


Lyrics submited by Ttinae-Cards (3)

2017-11-19 16:57:05
sa gabime perqafime
gjithmon un ty ti kam fal
e mbushe jeten time plot me premtime
dhe asniher un sdo ta fal
2017-11-10 12:59:45
sa gabime perqafime gjithmone un
U krijua nga Nurxhannn 2017-02-21 21:32:40
E mbushe jeten time
plot me premtime
Dhe ansiher un sdo ta fal

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018