A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ermira Jusufi

Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Vushtrri 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ermira Jusufi is a popular writer. Pas mbarimit të Gjimnazit “Eqrem Cabej”, në vendlindje, ka vazhduar studimet për histori, në Universitetin e Prishtinës. Gjatë gjithë kohës sa ishte nxënëse dhe si studente, Ermira R. Jusufi ka qenë aktive në jetën letrare, duke shkruar e paraqitur shkrimet e saja në klubet letrare të shkollave të rrethit, në emisione të ndryshme kulturore të radiove të atëhershme lokale dhe në pjesëmarrje aktive, në organizimin e jetës letrare. Vazhdon me për...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Lindite Ramushi

Manjola Brahaj

Sabrie Selimaj

Viktoria Xhako

Irma Kurti

Drita Fejza

Makfire Canolli

Silvana Berki

Natasha Lako

Anita Hoxha


Tags: Ermira Jusufi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018