A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ernim Ibrahimi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  51
  • Origin:
  • Lipjan 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ernim Ibrahimi is a popular singer of Tallava music. Më datë 2 Prill 2013, Bitonia publikojnë videoklipin "Maturant Jemi", në bashkëpunim me Ernim Ibrahimi & Overlord. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 26 Tetor 2013, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Lorena", në bashkëpunim me Ardita Haliti. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 21 Mars 2015, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Ti Je Habibi". Më datë 16 Qershor 2015, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "La Bel...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Champion
La Bella
Explosion
Rak Tak Boom
Ti Je Habibi
Pina Shisha
Lorena
Kuklla Ime
Gaz


Related Artists:

Labinot Beqiri

Dj Flow

D-Komit

Papushi

Acidi

Merytoni

Napoleon

Cadox

Potera

Overlord


Tags: Ernim Ibrahimi, Ernim Brahimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018