A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Diber 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Erto is a singer. Erto eshte nje kengetar Rap. Ka filluar te kendoje qe ne moshen 16 vjecare dhe kenga e tij e pare eshte bere ne vitin 2008 ne versionin Spanjisht dhe titullohet Sola en bar. Kjo kenge eshte realizuar nga studio Erto Records. Me pas ai rikthehet me dy kenge te reja te cilat jane realizuar dhe ne version Single dhe dhe ne bashkepunim me grupin The Twins. Kenga Ishe ti eshte realizuar ne Prill 2010 ne bashkepunim me studion 2 Step Production & Erto ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rimy

Akrep1

Dbmc A.K.A Doory

Kappacobra

Kledi Rama

Gutti

Lugatti

Scandali

Fiffty-G

Daiklin


Tags: Erto

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018