A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ervin Liza

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Ervin Liza is a singer of Modern Traditional music. Më datë 29 Qershor 2017, Ervin Liza publikon videoklipin "Ne Te Dal Te Henes". Më datë 21 Shtator 2017, Ervin Liza publikon videoklipin "Ai Casti I Bukur". Më datë 14 Nëntor 2017, Ervin Liza publikon videoklipin "Vajza 18 Vjeçare". Më datë 13 Shkurt 2018, Ervin Liza publikon videoklipin "Shen Valentin"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ardian Kryeziu

Muhamet Bajrami (Meti)

Burim Muciqi

Lindi Baksi

Ylberi

Reli Mborjes

Afrim Rama

Kujta

Flakron Voca

Arsen Mani


Tags: Ervin Liza

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018