A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erza Muqoli

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  168
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Francë 
  • Age:
  • 12
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Erza Muqoli is a popular singer of Pop & Kids music. Erza Muqolli eshte me prejardhje shqiptare, nga fshati Zabel i Drenices,por qe eshte lindur dhe jeton ne France, ne qytetin Sarreguemines. Qysh ne moshen 2 vjeçare familja e saj e ka verejtur talentin e saj per muzike. Erza gjithmone enderronte qe te marre pjese ne ndonje spektakel muzikor,e tani asaj iu dha mundesia. Ajo konkuroi ne spektaklin e madh muzikor ne Paris "France got talent". Me ne fund Erza pranohet aty, si "25 vjecare" dhe fiton ze...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Artemisa Mithi

Inis Neziri

Luiza Hasani

Roza Sadiku

Blinera Jashanica

Fatjona Kuçi

Lorina Dula

Arbnora Rexhepi

Edueda Salihaj

Anika Berisha


Tags: Erza Muqoli, Erza Muçolli, Erza Mucolli, Kids United

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018