A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Erza MuqoliTags: Erza Muqoli, Erza Muçolli, Erza Mucolli, Kids United
Erza Muqoli is a popular singer in junior music. Erza Muqolli eshte 9 vjecarja me prejardhje shqiptare, nga fshati Zabel i Drenices,por qe eshte lindur dhe jeton ne France,ne qytetin Sarreguemines. Qysh ne moshen 2 vjeçare familja e saj e ka verejtur talentin e saj per muzike. Erza gjithmone enderronte qe te marre pjese ne ndonje spektakel muzikor,e tani asaj iu dha mundesia.Ajo konkuroi ne spektaklin e madh muzikor ne Paris "France got talent" .Me ne fund Erza pranohet aty,si "25 vjecare",dhe ... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  102 :: Tout Le Bonheur Du Monde ::  
 :: On Ecrit Sur Les Murs ::  
 :: Imagine ::  
 :: Destin ::  
 :: Qui A Le Droit ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote