A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  6
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Euro Star is a very famous recording studio. Në vitin 2003, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hitet Shqiptare 2003 Vol. 1". Në vitin 2003, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hitet Shqiptare 2003 Vol. 2". Në vitin 2007, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hite Ne Eurostar". Në vitin 2007, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hite Ne Eurostar 2". Në vitin 2007, Star Akademi publikojnë albumin "I Love You". Në vitin 2008, Produksioni Euro Star publikojn...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

MAX Production

Faf Studio

Fenix Studio

F-M Studio Univers

Shqipja Master

Pro Video

Elrodi

Supersonic

Musical

OTR Records


Tags: Euro Star

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018