A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Euro Star
  • Origin:
  •  
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  6

Euro Star is a very famous recording studio. Në vitin 2003, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hitet Shqiptare 2003 Vol. 1".

Në vitin 2003, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hitet Shqiptare 2003 Vol. 2".

Në vitin 2007, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hite Ne Eurostar".

Në vitin 2007, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hite Ne Eurostar 2".

Në vitin 2007, Star Akademi publikojnë albumin "I Love You".

Në vitin 2008, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Mix Vol.1".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018