A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eva Ndoja

Tags: Eva Ndoja, Eva

Origin: Tiranë    Residence:        Age: 27   Zodiac sign: Demi  
Eva Ndoja is a popular singer in pop music. Eva Ndoja eshte kengetare e re e cila eshte bere e njohur per publikun shqiptar per shkak te zerit te saj te vecante dhe sensualitetit. Ajo ka filluar karrieren e saj muzikore si nje hobi ku ne vitin 2014 ku ne bashkepunim me mikeshen e saj Fibi publikoi 2 kenge teper verore 'Namana' dhe 'Loqka jeme'. Më datë 17 Qershor 2014, Anonimos publikon videoklipin "Une E Kom", në bashkëpunim me Eva. Më datë 14 Gusht 2014, Eva publikon videoklipin "N...

>> Full biography >>


  • Find Eva Ndoja on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  67

Eva Ndoja in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018