A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eva Ndoja

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  83
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Eva Ndoja is a popular singer of Pop music. Eva Ndoja eshte kengetare e re e cila eshte bere e njohur per publikun shqiptar per shkak te zerit te saj te vecante dhe sensualitetit. Ajo ka filluar karrieren e saj muzikore si nje hobi ku ne vitin 2014 ku ne bashkepunim me mikeshen e saj Fibi publikoi 2 kenge teper verore 'Namana' dhe 'Loqka jeme'. Më datë 17 Qershor 2014, Anonimos publikon videoklipin "Une E Kom", në bashkëpunim me Eva. Më datë 14 Gusht 2014, Eva publikon videoklipin "N...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

SnapChat

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Juvi

Jonida Vokshi

Barbana

Laura Toska

Entela Zhula

Anxhela Noti

Linda Sadiku

Laura Nezha

Olgera Lleshaj

Sabina Dana


Tags: Eva Ndoja, Eva

Eva Ndoja in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018