A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Evi Reçi & Flori - I Ngjan Asaj


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  44

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

See Also

Flori Mumajesi

Song from the album:

Hitet E Veres

Song from the album:

Detaj

Music by:

Flori Mumajesi

Lyrics by:

Flori Mumajesi

Arrangement:

Flori Mumajesi

Video Production:

Pro Video
(Flori:)
Ti më fal
do mundohem të ndryshoj
si të gjithë ndonjëherë dhe unë gaboj..

(Evi:)
Unë të fal
dhe kur emrin tim harron
sa herë më sheh unë e di kë po mendon...

(Flori:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) I ngjan asaj

(Evi:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) i ngjaj asaj

(Evi:)
S'mundem unë të të shoh
kur ti ke mall
dhe të mundon ty shikimi i saj

(Flori:)
Jo nuk e fsheh se çdo ditë e mendoj

(Flori & Evi:)
E vuaj unë, e vuan ti, por jo ajo

(Flori:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) I ngjan asaj

(Evi:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) i ngjaj asaj

(Flori:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) I ngjan asaj

(Evi:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) i ngjaj asaj


Lyrics submited by Iettaaa


lyrics.al © 2007 - 2018