A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Ex-One is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 19 Shtator 2014, Ex-One publikon videoklipin "Play Hard". Më datë 10 Qershor 2015, Ex-One publikon videoklipin "Ajo". Më datë 16 Shtator 2015, Ex-One publikon videoklipin "Po Don". Në Prill 2016, Ex-One merr pjesë në Celësi Muzikor 10 me këngën "Tjera". Më datë 2 Gusht 2016, Ex-One publikon videoklipin "N'xhiro", në bashkëpunim me Donika....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bessi

F-Boogie

Fresh-P

Kamali

Mr-Wolf

WhoBrave

Knife Man

Hanello

K-Zib

KeepMan


Tags: Ex-One, Ex One

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018