lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
F-KayTags: F-Kay, F-K, F-Key, F Kay, F Key
Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 36   Zodiac sign: Shigjetari  
F-Kay is a popular singer. Fatmir Krasniqi aka F-Kay shprëngulet ne Suedi ne vitin 1992 kur ai ka qene 11 vjec. F-Kay jeton ne Hasselhölm 90 km ngat Mälmös. Hobi i F-Kay ishte me shkruajt teskte,e cila mori atë të përfshirë në industrinë e muzikës. Ne vitin 1997 F-Kay vendos për te filluar repin, të cilat në të njëjtin vit ai regjistroi këngën e tij të parë në anglisht. Si koha shkoi F-Kay mori për të futur Bleron dhe vellain e Bleros Burimin, dhe filloi një grup i qua... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  1 :: Edhe Njo ::  
 :: Sonte Kemi Party ::  
 :: Shuj ::  
 :: Magnet ::  Loading...Kalendari
25/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote