A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fab3 Productions

Tags: Fab3 Productions

Fab3 Productions is a popular video production. Staf profesional, teknologji e fjales se fundit si dhe kualitet pa kompromis, keto jane qellimet e videoproduksionit "Fab3 Productions" nga Prishtina. Dy nga klipet e para te sukseshme gjate vitit 2015 jane Eva - "Jo Ma" dhe Jehona Sopi & Esma - Caje Sukarije (Remake 2015)....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017