A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18
BIOGRAFIA: Fabi is a popular singer. Më datë 28 Tetor 2009, Marina & Fabi publikojnë videoklipin "Shpetoni Dashurine". Me këtë këngë, Marina & Fabi marrin pjesë në Top Fest 6 në vitin 2009. Në Dhjetor 2012, Dr. Flori & Fabi marrin pjesë në Festivali i 51-të në RTSH me këngën "Jam Ti"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shkodran Shala

Astrit Shengjergji

Fexhi

Kastriot Adushi

Ilir Suku (Likja)

Kujtim Veseli (Kujta)

Eniss-I

Rini Dauti

Saimir Malaj

Arjani I Shitit


Tags: Fabi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018