A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fabiani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Fabiani is a singer. Në Nëntor 2006, APG & Fabiani marrin pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Hej Kamariere". Në Maj 2007, Fabiani merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Te Dua", në bashkëpunim me Samanta Karavella....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Azren Jetishi

Doping

Arben Kernaja

Topain

Remzi Gjakova

Ferki Veseli

Reeph

Thug One

Premtim Nuhiu

Ilir Raci


Tags: Fabiani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018