lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Fabiola AgalliuTags: Fabiola Agalliu
Fabiola Agalliu is a popular singer. Kengetaren Fabiola Agalliu e kemi pare shume energjike ne interpretim. Pjesemarrja e saj ne The Voice of Albania dhe suksesi deri ne cerekfinale do ta bente te njohur per te gjithe audiencen mbareshqiptare. Paraqitet per hete te pare ne Top Fest 9 me kengen “Eci” dhe me pas ne Top Fest 10 me kengen “Dy Pika Shi”.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.2 / Votes cast:  5


Loading...Kalendari
23/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Vote