A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fabiola Agalliu

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Fabiola Agalliu is a popular singer of Pop music. Kengetaren Fabiola Agalliu e kemi pare shume energjike ne interpretim. Pjesemarrja e saj ne The Voice of Albania dhe suksesi deri ne cerekfinale do ta bente te njohur per te gjithe audiencen mbareshqiptare. Në vitin 2011, Fabiola Agalliu merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Maj 2012, Fabiola Agalliu merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Eci". Në Maj 2013, Fabiola Agalliu merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Dy Pika Shi". Në Dhjetor ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mirlinda

Mira Meziu

Risa

Enxhi Delia

Meri Mema

Marsela Dushi (Marsi)

Anisa Dervina

Liridona Sinani (Dona)

Elona

Enkeleda Gjongeci


Tags: Fabiola Agalliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018