A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fabiola Lila

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Fabiola Lila is a singer. Në Maj 2009, Fabiola Lila merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Jeten Dashurise Tja Dhurojme"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arlita

Aneta

Nazire Jaha

Aurora Jahja

Fjolla Ajdini

Gurina Salihu

Behare Haziraj

Xhiljola

Diana Preka

Kosovare Statovci


Tags: Fabiola Lila, Fabjola Lila

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018