A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fabiola Maka

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Gjakove 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 9
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Fabiola Maka is a young writer. Fabiola eshte ne Shkollen Fillore "Edmond Hoxha" Junik. Pasjoni qe i erdhi te shkruaj kete poezi eshte nga dashuria e nenes e cila akomo kujdeset per te....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Albena Bajraktari

Rinesa Hamzaj

Ezana Morina

Arbnora Kelmendi

Anjesa Beqa

Bleona Salihu

Elza Mehmeti

Anisa Shala

Alberita Rashani

Bleona Emini


Tags: Fabiola Maka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018