A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fabjana Hoxha Oxa

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Fabjana Hoxha Oxa is a singer of Pop music. Fabjana Hoxha, këngëtarja që i është shtuar tregut shqiptar në verën e vitit 2017, duket se ka hyrë në industrinë e muzikës me një të shkuar kriminale të pa bërë të ditur më para për publikun. Ajo tërhoqi vëmendjen e publikut teksa publikoi këngën te Zonë e Lirë, dhe tha se është kthyer nga Italia, por nuk zbuloi arsyet. Fabjana rezulton se është arrestuar në Itali për një sërë veprash penale, ndër to edhe shfrytëzim prostitucioni. Ajo qëndronte ...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dashurie Bilaj

Vjollca Jakupi

Lorika Salihu

Albunneta

Dajli

Denisa Jashkuri

Egy C

Ergi Bregu

Savanna

Neshi Cakolli


Tags: Fabjana Hoxha Oxa, Fabjana Oxa

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018