A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fabjana Hoxha Oxa

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Fabjana Hoxha Oxa is a singer of Pop music. Fabjana Hoxha, këngëtarja që i është shtuar tregut shqiptar në verën e vitit 2017, duket se ka hyrë në industrinë e muzikës me një të shkuar kriminale të pa bërë të ditur më para për publikun. Ajo tërhoqi vëmendjen e publikut teksa publikoi këngën te Zonë e Lirë, dhe tha se është kthyer nga Italia, por nuk zbuloi arsyet. Fabjana rezulton se është arrestuar në Itali për një sërë veprash penale, ndër to edhe shfrytëzim prostitucioni. Ajo qëndronte ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ermi

Brikey

Chendi

Ergi Bregu

Sonila Ahmataj

Angel (Alma)

Ola Xhauri

Vjollca Jakupi

Aiola Laska

Xheisara


Tags: Fabjana Hoxha Oxa, Fabjana Oxa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018