A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fadil Fetahu

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Fadil Fetahu is a popular singer of Tallava & Folk Ballads music. Në vitin 2011, Fadil Fetahu publikon albumin "100% Live". Në vitin 2015, Fadil Fetahu publikon albumin "Live 2015". Në vitin 2017, Fadil Fetahu & Gzim Berisha publikojnë albumin "Live 2017"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Live 2017 (2017)

Live 2015 (2015)

100% Live (2011)


» Add A Song »


Related Artists:

Armend Makica

Jimmy's

Criminoso

Besii

B-Pozitiv

Bledi

Pajtim Gashi

Festton

Mr.Kujtim

Big Miri


Tags: Fadil Fetahu, Fadili, Vjosa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018